Yönetimle İlgili Tüm İşlerinizi Site Yönetim Programı Yapar.

WAYSİM YAZILIM'ın en büyük hedefi yönetimde profesyonelleşmek ve zamandan tasarruftur. Kat Maliki Kanunu ve Tüzüklerine uygun olarak hazırlanan bu program sayesinde dairelerin genel durum takibini yapabilir, gecikme cezası hesaplamaları ile istediğiniz ayların faiz sonuçlarını alabilirsiniz. Aidat gelirleri girişi, giderlerin girişi, gelirlerin girişi, banka-fon-avans işlemleri, personel işlemleri, işletme projesi, adres etiket basımı, hazirûn listesi, sayaç takibi işlemleri vb. işlemler, bir yere not alırmışçasına kolayca yapılır. Yazılım ise arka planda bir muhasebeci, bir personel müdürü, bir genel müdür gibi ciddiyetle çalışarak en zor defter, tablo ve belgeleri hazırlar, ek bir işlem yapmanıza gerek kalmaz.

Yöneticiler ve yönetim kurulu üyeleri, yönetimlerinin tüm kasa takibini tek noktadan paylaşarak ve mümkün olan en kolay ve şeffaf şekilde yönetmenin dışında, tüm sakinlere eşit mesafede durarak aynı zamanda yönetimler ile sakinler arasında yaşanan potansiyel sıkıntıların önüne geçmiş olurlar.

Aidatlarınızı sistem üzerinden yazabilir, Üyelere dağıtmak amacı ile tek tek veya toplu olarak çıktısını alabilirsiniz. Dilerseniz aidatlarınızı toplu olarak mail atabilir, aidat kalemlerinize fatura, dekont gibi evrak yükleyebilir üyelerin bunlara erişimini sağlayabilirsiniz.

Banka entegrasyonu sayesinde dilerseniz site sakinlerinin aidatlarını kredi kardı, banka kartı ile ödemesini sağlayabilir. Otomatik entegrasyonu sayesinde zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.