WAYSİM Yeni Web Tabanlı Muhasebe Programı

KOBİ ler için hazırlanmış cari kart, stoklu satış ve tedarik, hizmet satış ve tedarik, kasa işlemleri, çek-senet işlemlerini takip ederek fatura ve irsaliye kesmenizi sağlayan web tabanlı işletme yönetim çözümüdür. Birden fazla lokasyonda çalışan şube ve ofisler için WAYSİM Web Tabanlı Muhasebe programı, ideal ticari takip yazılımıdır.

WAYSİM Web Tabanlı Muhasebe ile online muhasebe işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirirsiniz.
WAYSİM Web Tabanlı Muhasebe Paket Programı, kurulum gerektirmez.
WAYSİM Web Tabanlı Muhasebe Programı işlemlerinizi dünyanın her yerinden yapmanıza imkân sağlar.
WAYSİM Web Tabanlı Muhasebe Programı ile stok, fatura, banka, kasa, cari, çek-senet vb. işlemleri internet üzerinden gerçekleştirirsiniz.
WAYSİM Web Tabanlı Muhasebe programı sayesinde işlemleriniz, güvenilir ve hızlı gerçekleştirirsiniz.
WAYSİM Web Tabanlı Muhasebe Programı ile farklı ortamlardan şirketinizi yönetir. Ofis ve iş ortamına bağlı kalmadan tüm Muhasebe işlemlerinizi her yerden gerçekleştirebilirsiniz. Ticari işlemleriniz hakkında detaylı raporlar alarak, online Muhasebe programı ile takip edebilirsiniz.
WAYSİM Web Tabanlı Muhasebe Programı güvenliği SSL sertifikası ile gerçekleştirilir.
WAYSİM Web Tabanlı Muhasebe Programı bakımı ve yedeklemeleri bizim tarafımızdan yapılır, maliyet ve zaman kaybı yaşatmaz. Muhasebe Yazılımı; TL, EURO, DOLAR para birimlerini destekler.
WAYSİM Web Tabanlı Muhasebe Programı ile günün her saati işlem yapabilirsiniz.

Neden WAYSİM Web Tabanlı Muhasebe Programı?

WAYSİM Web Tabanlı Muhasebe Programı bilgisayarınıza kurulum gerektirmez web tabanlıdır. Kolay anlaşılır ve kavranır. Hiç bir muhasebe bilgisi olmadan tüm ticari işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

WAYSİM Web Tabanlı Muhasebe Programı bakım ve yedeklemeleri, WAYSİM Yazılım tarafından yapılır. Web tabanlı olduğu için kullanıcı tarafında oluşan herhangi bir sistem sorunundan etkilenmezsiniz. Yapılan işlemler güvenlikte endüstri standardı olan SSL sertifikası ile gerçekleştirilir.

WAYSİM Web Tabanlı Muhasebe Programı Size Ne Fayda Sağlar?

Alış ve satışlarınızın takibini internet erişimi olan her yerden kolayca yapabilir, dilediğiniz belgenin çıktısını kolayca alabilirsiniz. Dilerseniz sisteme orjinal fatura fotokopilerini kolayca ekleyebilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz zaman orjinal fatura dökümanlarına kolayca ulaşabilir çıktılarını alabilirsiniz. Hızlı E-Ticaret online mağaza yazılımı ile ürün ve hizmetlerinizi web sitenizden satabilirsiniz. WAYSİM satış yazılımıyla ürün ve hizmetlerinizi mobil olarak satabilirsiniz. WAYSİM Web Tabanlı Muhasebe Programı, düşük bakım maliyetlidir.

WAYSİM Web Tabanlı Muhasebe Programı, düşük sahip olma maliyetidir. Detaylı Raporlar ile ticari faaliyetlerinizi anlık olarak izleyebilirsiniz.

WAYSİM Web Tabanlı Muhasebe Programı Özellikleri

Çoklu şirket tanımı, Cari kart takibi, Stoklu satış ve tedarik takibi, Stoklu satış ve tedarik iadesi takibi, Hizmet satış ve tedarik takibi Kasa takibi, Çek ve senet takibi, Fatura ve irsaliye takibi, Teklif ve sipariş takibi, Çoklu para birimi desteği, Detaylı raporlamalar, Döviz takibi, Çoklu dil desteği, Devir işlemleri, Waysim Yazılım E-ticaret entegrasyonu ile online satış, WAYSİM Yazılım ile saha satışı, MS Excel e veri transferi.

Kalan Ödemeler

10

Satış Karları

20

Tahsilatlar

90

Stok

75

Waysim Web Tabanlı Ön Muhasebe Programı İle Bir Adım Önde Başlayın

Fatura: İşletmenize mal giriş çıkışlarının gerçekleştirildiği muhasebe program uygulamasıdır. WAYSİM fatura uygulamasıyla satışlarınızla ilgili faturalarınızı kayıt altına alabilir aylık, yıllık raporlar alabilir, yazıcıdan bastırabilirsiniz. WAYSİM fatura uygulamasıyla fatura düzenlediğiniz an fatura kestiğiniz müşterinize fatura örneğinizi mail yolu ile anlık gönderebilirsiniz. WAYSİM Fatura uygulamasıyla kolayca e-fatura uygulamasına geçiş sağlayabilirsiniz.

Cari Hesap: WAYSİM Cari Hesap uygulaması ile satış, alış, ödeme ve tahsilât işlerinizi kolayca takip edersiniz. Cari hesap defteri veya veresiye defteri olarak da kullanılır. Kimden ne alacağınız var, kime ne borcunuz var kolayca görebilir ve raporlayabilirsiniz. Müşterileri veya tedarikçi ile hesap mutabakatını hesap özeti raporuyla yapabilirsiniz. Nakit para tahsilât veya ödemeyi kasa defterinde görebilir, isterseniz tahsilât ve ödeme makbuzu yazdırabilirsiniz. Çek, senet, vadeli satış ve vadeli alışlardan gelecek ve gidecek nakit paraları görerek, nakit planlaması yapabilirsiniz. Banka, personel, genel gider ve benzeri tüm hesapları takip edebilirsiniz. Para birimi olarak TL veya döviz tercih edebilirsiniz. Kasa: Kasa uygulamasını kullanarak elde ettiğiniz gelirlerinizi ve harcamalarınızı kaydedebilirsiniz. Firma ve şahıslar üzerindeki kasa hareketlerinizi güvenli bir şekilde kayıt altında tutabilirsiniz. Günlük kasada ne kadar para var, ne kadar para girdi, ne kadar para çıktı anlık olarak dilediğiniz yerden takip edebilirsiniz. Kasa işlemlerinizin raporunu çıkartabilir, isterseniz raporunuzu PDF olarak alabilir veya yazıcıdan yazdırabilirsiniz. WAYSİM Web Tabanlı Muhasebe Programı Linux, MacOs, Windows Hepsinde Çalışır. Web tabanlı olmanın avantajı ile işletim sisteminden bağımsız olarak muhasebenizi tutabilirsiniz. Böylece Mac kullanıcıları da artık muhasebelerini bilgisayarlarından tutabilecekler. Muhasebe için ayrı bir Windows tabanlı bilgisayar almalarına gerek yok.

Toplu fiyat güncelleme WAYSİM Web Tabanlı Muhasebe Yazılımı Teknik Özellikleri : Asp Programlama yöntemi kullanılarak geliştirilmiştir. Microsoft Access veritabanında verileriniz tutulur. Her sunucumuzda günlük otomatik yedekleme ve arşivleme sistemi vardır.