Mobil Uygulama ile Tüm Bilgi ve İşlemlere Anında Erişim Sağlayın

Waysim Yazılım'ın Site yönetim programının size sunduğu mobil uygulama hizmeti sayesinde dilediğiniz yerde ve zamanda siteniz hakkındaki tüm bilgilere anında erişebilir, fikrinizi site yönetimine ve diğer site sakinlerine iletebilirsiniz.

Nerede olurlarsa olsunlar internet erişiminin olduğu her yerden Apartman / Site yönetimleri ve kat malikleri istedikleri bilgileri tanımladıkları kullanıcı adları ile kat maliklerine duyururken, kat malikleri öğrenmek istedikleri bilgileri, yönetime ait faturaları, borç-alacak bilgilerini bu platformdan görebilecektir.

Program ile apartman, site, rezidans veya toplu konut yönetimleri ile sakinleri arasında köprü görevi gören online yönetim yazılımıdır. Meskende oturanların ve Yöneticilerin internet bağlantısı olan her yerden bilgisayar, pda yada cep telefonu ile hesaplarını anlık olarak takip etme olanağı sunar.

Anlık Şikayet ve Öneri Bildirimi Kolaylığı

Mobil uygulama, web sitesi gibi kanallar üzerinden istenilen zamanda istenilen yerde kolaylıkla yönetime ulaşabilmek büyük bir avantajdır. Bu ulaşım kolaylığı sayesinde yönetime iletilmesi gereken şikayetler, bildirimler, öneriler, kolaylıkla ve tek bir platform üzerinden yönetime iletilir. Bu sayede konuya hızlı ve etkili bir biçimde çözüm bulunur.