İnsan Kaynakları Departman Açıklmaları

No Kodu Departman Adı Açıklama
1. 101 Yönetim Yönetim
2. 201 Programlama İhtiyaca göre yeni program çalışmaları yapar veya mevcut WAYSİM YAZILIM Programlarının geliştirme işlemleri ile ilgilenir.
3. 202 Ar-Ge Yazılım geliştirme sürecinde mevcut uygulama için piyasa gereklerine yönelerek ihtiyaç doğrultusunda gerekli alt yapıyı dökümante olarak sağlar.
4. 203 Kalite Kontrol Ürün yelpazesinin kalitesini arttırmak için tüm çalışmaların kontrolü, yönetimi ve güçlendirilmesinde görev alırlar.
5. 251 Robotik Sistem Robotik çalışmalarının yürütüldüğü departmandır. (Mekanik, Elektronik ve Programlama bölümlerinden oluşur)
6. 301 Pazarlama WAYSİM YAZILIM'ın ürün portföyünde bulunan yazılımların pazarlama kabiliyetlerini arttırma yönünde çalışmalar yapan departmandır.
7. 311 Dış Ticaret WAYSİM YAZILIM'ın, Türkiye dışındaki tüm ülkelerde çözüm ortağı yönetimini yapar ve yazılımlarımızın pazar payını arttırmak için faaliyetler düzenler.
8. 321 Ürün ve Proje Yönetimi WAYSİM YAZILIM programlarının tüm yönetimsel işlemlerini (arge, memnuniyet, satış, reklam, kampanyalar, pazarın geliştirilmesi vb.) takip ederek pazarda etkili bir şekilde yer almasını organize eder.
9. 322 Bayi Çözüm Ortağı olabilecek firmaların bulunması, evrak kontrolleri, işleyişde yaşadıkları sorunlarla ilgilenilmesi, iptali gibi çözüm ortaklarının tüm işlemlerini koordine eden departmandır.
10. 324 Saha Destek WAYSİM YAZILIM programlarının saha personelleri tarafından satışının yapıldığı, eğitiminin verildiği departmandır.
11. 331 ERP Sistem WAYSİM YAZILIM ERP E-Business (Kurumsal Kaynak Planlaması) yazılımının geliştirilmesi, pazarlanması, uygulanması ve satış sonrası son kullanıcı eğitimi ile görevlidir.
12. 341 Müşteri Hizmetleri Son kullanıcıların WAYSİM YAZILIM programlarındaki çözemedikleri problemleri çözer. Gerekli durumlarda da son kullanıcının isteklerini diğer departmanlara ileterek hizmetin daha iyi olmasına katkı sağlar.
13. 342 Yazılım Destek WAYSİM YAZILIM'ın ürün portföyünde bulunan yazılımların genel desteğini veren departmandır.
14. 343 Teknik Çözüm WAYSİM YAZILIM'ın ürün portföyünde bulunan yazılımların kapsamlı desteğini veren departmandır.
15. 344 Çağrı Merkezi Dış arama departmanıdır. WAYSİM YAZILIM kullanan son kullanıcıları veya potansiyel müşterileri arayarak anket, satış, bilgilendirme çalışmaları yaparlar.
16. 351 Halkla İlişkiler WAYSİM YAZILIM'ın tanıtım çalışmaları ve marka bilinirliliğini arttırma çerçevesinde medya takibi, reklam çalışmaları, seminerler, açılış faaliyetleri gibi tüm organizasyon ve faaliyetleri kordine eder.
17. 352 İnternet Hizmetleri WAYSİM YAZILIM kurumsal web sitelerinin ve G-Tasarım çatısı altında son kullanıcı web sitelerinin tasarım işlerini yürüten departmandır.
18. 401 Muhasebe ve Finans Mali işlerin yönetimini yapar ve diğer departmanların bütçe planlamaları için raporlar oluşturur.
19. 411 Lisans WAYSİM YAZILIM programlarının lisans belgesini düzenleme, lisans kayıtlarını girme ve lisans sorunlarının çözülmesinde görev alır.
20. 421 E-Mağaza ve Kargo WAYSİM YAZILIM Eşantiyon, Kurumsal,Broşür gibi ürünlerin satışını takip eder ve sipariş edilen ürünleri çözüm ortağı kanalıyla son kullanıcıya ulaştırmak üzere kargo paketlerini düzenleyerek takibini yapar.
21. 501 İnsan Kaynakları İnsan kaynakları süreçlerinden seçme ve yerleştirme, performans değerleme, kariyer planlama, eğitim ve ücret yönetimi fonksiyonlarını yürütür.
22. 511 Eğitim WAYSİM YAZILIM Programları, motivasyon, satış yönetimi (pazarlama) alanında eğitim faliyeti görevini üstlenen birimdir.
23. 521 Hukuk WAYSİM YAZILIM'ın, TTK (Türk Ticaret Kanuna) göre faliyetlerini bağlayıcı yasa çerçeve içerisinde yürüten ve yöneten departmandır.
24. 531 Bilgi İşlem WAYSİM YAZILIM Bünyesinde tüm donanım, tamir, bakım işlemlerini yürütür. Donanım için gerekli olan malzemelerin piyasa araştırmaları ve tedariğinde görev alır. (Bilgisayar, Kamera, Telefon... vb.)
25. 561 Sekreterya Departman müdürlerinin veya yönetimin telefon, randevu ve iş planlarını takip ederek yöneticisine rapor oluşturur.
26. 562 Hizmetli Ofis icerisindeki temizlik, çay, yemek hizmetleri, şoför hizmetleri, peyzaj gibi işlerde görev alan departmandır.
27. 563 Güvenlik WAYSİM YAZILIM plazayı tüm iç ve dış tehlikelerden koruyarak güvenliğini sağlar. Olabilecek tehditlere karşı önlemler alarak güvenlik açığı oluşmasını önler.
28. 571 Sosyal Hizmetler WAYSİM YAZILIM Sosyal Tesislerinde görev yapan departmandır.
29. 591 Genel Görev ataması şirketimiz (İnsan Kaynakları Departmanı) tarafından yapılan açık kadro personel grubudur.
30. 592 Stajyer WAYSİM YAZILIM'ın eğitime destek programı kapsamında ilgili bölümlerinde staj yaparlar.
ONLİNE İŞ BAŞVURU FORMU