Waysim Yazılım Bayilik Sistemi

Waysim Yazılım’ a Satış Ortağı olabilmek için Satış Ortaklığı Sözleşmesine ek olarak aşağıda maddeler halinde belirtilen şartların yerine getirilmesi gerekir. Bayilik Başvuru Formunu hemen şimdi doldurarak yetkili departmanımıza iletebilir ve sizinle irtibata geçmemizi sağlayabilirsiniz.

Hemen Başvur

Bayilik Koşulları

BÖLGE BAYİİ

Bilgisayar programı alıp satmaya yetkili olmak, Bilgisayar programı konusunda tecrübeli en az iki teknik eleman, En az 3 ay Bayi olarak çalışmış olmak, Waysim Yazılım programlarını çalıştırabilecek en az bir adet bilgisayar olması, Waysim Yazılım ‘ a tahsis edilecek en az bir telefon, faks, internet erişimi, En az 60 m² büyüklüğünde ofis, En az bir teknik servis aracı, Belirlenen Bölge Bayi Paketi ‘ ni satın alması.

BAYİİ

Bilgisayar programı alıp satmaya yetkili olmak. Bilgisayar programı konusunda tecrübeli en az bir teknik eleman. Waysim yazılımların tanıtımı için en az bir adet yeni nesil dizüstü bilgisayar olması, Telefon, faks, internet erişimi, En az 50 m² büyüklüğünde ofis.

SATIŞ NOKTASI

Bilgisayar programı alıp satmaya yetkili olmak. Bilgisayar programı konusunda tecrübeli en az bir teknik eleman. Telefon, faks, internet erişimi, En az 30 m² büyüklüğünde ofis.

BAŞVURU EVRAKLARINI İNDİR