Aidat Takibi

Aidatlarınızı sistem üzerinden yazabilir, Üyelere dağıtmak amacı ile tek tek veya toplu olarak çıktısını alabilirsiniz. Dilerseniz aidatlarınızı toplu olarak mail atabilir, aidat kalemlerinize fatura, dekont gibi evrak yükleyebilir üyelerin bunlara erişimini sağlayabilirsiniz.

Aynı şekilde üyelerde sistem üzerinden aidatlarını görüntüleyebilir, tek tek ve toplu olarak aidatlarını yazdırabilir. Aidatlarla ilgili yapılan harcama makbuzlarını inceleyebilir. Dilerse kredi kartı ile aidat ödemesini yapabilir.

Dairelerin genel durum takibini yapabilir, istenilen ayların borçlarını ödemelerini ve gecikme faizi tutarlarını görebilir, tek bir tuşla dökümlerini alabilirsiniz

Mart 2006

Kendini İşine Adamış ve Bilgili İş Uzmanlarından Oluşan Ekibi Bir Araya Getirdik

Waysim Yazılım'ın bugünkü yapısının temeli, 2006 yılında Avrasya Yapı San. Ltd. Şti. adı altında yetenekli yöneticiler, destekçiler, muhasebeciler ve pazarlamacılardan oluşan bir organizasyon olarak kuruldu. O zamandan beri, uluslararası şirketler ve küçük yerel işletmeler de dahil olmak üzere dünya çapında artan sayıda müşteriye hizmetlerimizi sunuyoruz.

Mart 2007

Yüksek Kaliteli Hizmetler Sunmak İçin Yurt dışında Birkaç Ofis Açtık

Hızlı gelişimimiz sayesinde 2007 yılında yurt dışında yeni ofisler açmayı başardık. Ayrıca müşteri hizmetlerimizin seviyesini yükselttik ve müşterilerimize yeni hizmetler sunduk.

Aralık 2018

Daha İyi Hizmet Sunmak İçin Yurtdışı Pazarlama Ajansları İle İş Birliğine Başladık

Müşterilerimize hizmet sunma şeklimizi geliştirmek için Avrupalı ​​ve Asyalı ortaklarımızla uzun vadeli işbirliğine başlamaya karar verdik. Hizmetlerimizi ve iş çözümlerimizi birçok Avrupalı ​​şirket ve işletmenin üretim döngüsüne entegre etmemize yardımcı oldu.

Mart 2022

Müşterilerimize daha iyi hizmetler sunmak amacı ile yeni bir şirket kurduk.

Şimdi Gücünü siz müşterilerinden alarak hızla büyüyen Waysim Yazılım İnandığı yolda ilkelerinden ödün vermeden büyümeye ve sizlere daha iyi hizmet verme arzusu ile yorulmadan ve yılmadan çalışmaya devam etmektedir.

Sizde hemen şimdi Waysim Yazılım ailesine katılın.