15 Gün Ücretsiz Deneyin

7/24 Teknik Destek hizmeti sunarak, e-ticaret sitenizin sorunsuz satışa devam etmesini sağlıyoruz. Oluşabilecek her soruna ise anında çözüm buluyoruz.

Benzersiz bulut e-ticaret altyapısı ile trendleri zaman ve para kaybetmeden yakalayın. Satışlarınızı arttırın ve operasyonel yüklerinizi hafifletin.. Bu yüzden siz işinizi yaparken Waysim Yazılım olarak biz gelişmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz. En yeni e-ticaret trendlerini sizlerle buluşturuyor, satışlarınızı ciddi oranda arttırıyoruz.

Eticaret sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer alması için gerekli site içi ayarlamalar otomatik olarak ayarlanır. E-ticaret altyapımız arama motorlarında çok daha kolay üst sıralarda yer almanızı sağlayacak SEO modülleri ile hazırlandı. Waysim'in SEO uyumlu altyapı hizmetleri ile rakiplerinizin her zaman bir adım önüde olun!

E-ticaret sitenizi gelişmiş entegrasyonlarla daha da güçlendiriyoruz. Satışlarınızı artırmak için hediye çekleri ve promosyonlar oluşturabilir, müşterilerinize farklı kampanya fırsatları sunabilirsiniz.

E-ticaret paketleri

Lite

65

Entegre

90

Enterprise

65

Platinium

55
B2C E-ticaret Yazılımı

Ürünlerinizi kendi e-ticaret sitenizde satışa sunun, internetten alışveriş yapan milyonlarca müşteriye anında ulaşın.

Sınırsız ürün, kategori, marka ekleyebilirsiniz. KDV yönetimi, ürün karşılaştırma, filtreleme, çoklu para birimi gibi birçok ürün özelliklerini kullanabilirsiniz.

Gelişen teknoloji ile birlikte sistemimiz sürekli geliştirilmektedir ve müşterilerimiz tüm bu geliştirmelerden ücretsiz yararlanmaktadır.

Bir e-ticaret sitesinde ihtiyaç duyulabilecek her şey önceden hazırlanmış ve modül haline getirilmiştir. Bu sayede istediğiniz modülleri kullanabilirsiniz.

Özel kampanya robotu ile kampanyalar kurgulayın, üyelerinize promosyon ve çekler tanımlayın. Sürpriz kampanyalar yaparak herkesi şaşırtın.