Firmaya Özel Yazılım Geliştirme

İşletmelerin kendi yapılarına uygun özel yazılım geliştirme ihtiyacı vardır. Waysim Yazılım, farklı teknolojilerde uzman kadrosu ile firmaya özel yazılım geliştirme hizmeti vermektedir. Firmanın istekleri doğrultusunda web tabanlı, masaüstü ve mobil özel uygulama çözümleri sunmaktadır.

Yazılım, her geçen gün artan teknolojinin iş yaşamına etkileri ve günümüz koşulları neticesinde, daha çok ihtiyaç duyulan bir gereksinim haline gelmiştir. Küresel rekabette var olabilmek isteyen firmalar, kendi iş süreçlerine özel yazılımlar geliştirerek maliyetlerini düşürmeyi ve maksimum verim elde etmeyi amaçlamaktadırlar. Tüm firmaların yer aldıkları sektöre göre farklı bir çalışma şekli ve kendine özel işleyen süreçleri mevcuttur. Firmaların ihtiyaçlarına özel yazılımlar üretmeleri rekabet gücünü artırabilmeleri açısından neredeyse mecburiyet haline gelmiştir. Üretilen bu yazılımların içeriği ve kolay kullanılabilirliği de önemlidir. Yazılımların kolay kullanılabilir, yüksek performanslı, uyumlu ve güvenli olması gibi belirli kriterlerde üretilmeleri, belirlenen hedefleri başarmak adına çok önemlidir.

Tecrübeli ekibimizin yaptığı analizlerle başlayan sürecimizde sizi ve şirketinizi tanıyarak ve şirketinizin ihtiyaçlarını anlayarak, ne tür bir yazılıma ihtiyaç duyduğunuzu belirliyoruz. Size, özel yazılım geliştirme sonrası hangi süreçlerin kontrol edileceğini, özel yazılımı hangi personelin kullanacağı gibi detayların yer aldığı proje kapsam dokümanını sunarak şirketiniz için en uygun seçimi yapıyoruz.

Özel Yazılım Geliştirme Nedir?

Firmaların var olan standartların dışında kendine ait ve kendi ihtiyaçlarına göre oluşturmak istediği programların toplamı, özel yazılım olarak adlandırılır. Yani müşterinin yazılıma değil, yazılımın müşteriye uyarlanması işlemi özel yazılım kapsamına girer. İki genel kategoriye ayırabileceğimiz özel yazılımlar, standart ve işletmelere özel yazılımlar olarak farklılaşır. İşletmelerin ortak özellikleri baz alınarak hazırlanan standart yazılımlar, her işletmenin hem farklı iş yapış şekilleri hem de farklı kültürleri bulunması sebebiyle genel olarak yüzeysel çözümler sunarlar. Bundan dolayı da uluslararası ve yerel işletmeler özel yazılım avantajlarını kullanıp rakiplerinden farklılaşır ve karlılık oranlarını artırırlar.

Özel Yazılım Geliştirme Nedenleri

 • Piyasadaki rakiplerin önüne geçmek,
 • Yönetim aşamasında ortaya çıkan ihtiyaçların çözümü,
 • Diğer firmaların önüne geçmek, fark yaratmak ve verilen hizmetin kalitesini artırmak,
 • Sektöre ve işletmeye uygun paket yazılımın geliştirilmemiş olması,
 • Üretim sürecine istenen ayrıntıların takibi,
 • Halihazırda kullanılan yazılımla entegre kontrol ve raporlama çözümleri ihtiyacı,
 • Belirlenen hedeflere ulaşmak ve benzeri sebeplerden dolayı yüksek performanslı, güvenli, hızlı, sorunsuz çalışan kullanımı kolay olan özel bir yazılım alt yapısına ihtiyaç duyulur.
 • Özel Yazılımın Avantajları Nelerdir?

  Teknoloji dünyasının giderek büyüdüğü günümüzde iş gücünden tasarruf etmeniz ve daha verimli bir çalışma ortamının oluşmasını sağlamak artık eskisinden çok daha kolay bir hale geldi. Sandığınızdan çok kısa bir sürede hem üst segmentte hem de yüksek verimde çalışmaya zemin hazırlayacak özel yazılımlar mevcut.

  Waysim Yazılım ailesi olarak iş dünyasında özel yazılım kelimesinin yayınlaştığı günümüzde kurumlara tam verimlilik ve kullanılabilirlik sağlayan özel yazılım çözümleri sağlıyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile iş gücü maliyetlerinizi düşürürken kurum içi verimliliğinizi yükseltecek çalışmalar üretiyoruz. İhtiyacınıza göre küçük, orta veya büyük ölçekli özel yazılımlar üreterek sizi daha ileri taşıyor, hem zaman hem maliyetten kar etmeniz için işinizi kolaylaştırıyoruz.