Güvenlik Politikamız ile Verileriniz güvence altında.

Üyelik Bilgilerinizin Gizliliği Ve Güvenliği
Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, Waysim Yazılım tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.
Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilmektedirler.
Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.
Kredi Kartı Güvenliği
Şirketimiz, sistemimizden ödemelerini kredi kartı ile yapan müşterilerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. Sitemizin güvenli olduğunuzu anlamanız için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın adres satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu ve her türlü bilgilerinizin şifrelenerek korunduğunu gösterir. Ödeme sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler sitelerimizden bağımsız olarak 128bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi de engellenmiş olur.
Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat bilgilerinin güvenilirliği şirketimiz tarafından Kredi Kartları Sahtekârlığı’na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, sistemimizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir..
E-Posta Güvenliği
Müşteri Hizmetleri’ mize herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.
Güvenlik Önlemlerimiz
Firewall (sadece SSL alanlarda)
128 Sertifika (sadece SSL alanlarda)
Kullanıcı Adınız hariç hiç bir veri, Oturum zamanı hariç cookies'ler de bekletilmez.
Tüm oturumlarınız IIS Session nesnesi ile takip edilir.
Sitemizde kayıtlı tüm verilerinizi dilediğiniz zaman Değiştirebilir ve Silebilirsiniz.

Sizde hemen şimdi Waysim Yazılım ailesine katılın.