Muhasebe

WAYSİM Muhasebe programı kobiler için geliştirilmiş, %100 internet tabanlı bir Ön Muhasebe Programıdır.

Devamı

Site Yönetimi

WAYSİM Site Yönetim Programı apartman ve siteler için geliştirilmiş, %100 internet tabanlı bir yönetim programıdır.

Devamı

Teknik Destek

Yazılımlarımızı kullanan müşterilerimize uzman personelimiz tarafından ücretsiz teknik destek hizmeti verilmektedir.

Devamı

Ana Hizmetlerimize Genel Bir Bakış

Bayimiz Olmaya Nedersiniz?

Eğer girişimci ruhunuza ek olarak iyi bir lokasyona, finansal ve yönetimsel becerilere sahip iseniz, sizlere:
WAYSİM YAZILIM’ ın geliştirmiş olduğu yazılım ve programları satma hakkı, Kurumsal promosyon girişimleri ve reklam kampanyaları sayesinde artırılacak karlılık ve Uzman pazarlama ekibimizin desteğinden ve danışmanlığından yararlanma fırsatı sunuyoruz.

Yazılımlarımızın Demosunu İnceleyin

Programlarımızı incelemek istiyorsanız Demo Talep formunu doldurarak ücretsiz kayıt yaptırınız veya en yakın WAYSİM YAZILIM Çözüm Ortağı ile irtibata geçiniz. Kayıt yaparken kullanmış olduğunuz email adresinize en geç 12 saat içerisinde şifreniz gönderilecektir. Bu şifreniz ile yönetim panelinden giriş yaparak detaylı bir şekilde yazılımlarımızı inceleyebilirsiniz. Programlarımızın kullanım kolaylığını ve işlevlerliğini kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Programlarımıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Ücretsiz Eğitim Programlarımıza Katılın & Özel İndirimlerden Faydalanın

Yazılımlarımız o kadar kullanıcı dostuki standart bir bilgisayar kullanıcısı bile destek ve eğitim almadan çok kolay bir şekilde yazılımlarımızı hemen kullanmaya başlayabilecektir. Yinede isteyen tüm müşterilerimiz için firmamız tarafından ücretsiz teknik destek ve eğitim hizmetleri verilmektedir. Yan tarafta bulunan başvuru linkini tıklayarak belirtmiş olduğunuz alanda destek ve eğitim talebinde bulunabilirsiniz. Program takvimimizdeki eğitimlere katılan tüm müşterilerimize %10 özel indirim çeki verilecektir.