Yönetimle İlgili Tüm İşlerinizi Site Yönetim Programı Yapar.

Yönetim, apartman, site, residance veya toplu konut yönetimleri ile sakinleri arasında köprü görevi gören online yönetim yazılımıdır.

Nerede olurlarsa olsunlar internet erişiminin olduğu her yerden Apartman / Site yönetimleri ve kat malikleri istedikleri bilgileri tanımladıkları kullanıcı adları ile kat maliklerine duyururken, kat malikleri öğrenmek istedikleri bilgileri, yönetime ait faturaları, borç-alacak bilgilerini bu platformdan görebilecektir.

Kat malikleri yönetime ulaşmak ve sıkıntılarına cevap bulmakta ne kadar zorlanıyorsa, adil yöneticiler de kendilerini ve dürüst yönetimlerini anlatmakta sıkıntı çekmektedirler. Yöneticiler mali durumlarını, kişilerden alınan aidatların kullanım alanlarını, yapılan harcamaları, gelen faturaları zamanında, anlaşılır ve güvenilir bilgiyi kat malikleri tarafından online erişilebilmesini sağlamalıdır.

Toplu E-Mail veya Toplu SMS gönderme sistemiyle site sakinlerinize bayram tebrik mesajları gönderebilir, kurul toplantılarını bildirebilir, zamanında ödeme yapmayan site sakinleri için hesap ekstresiyle beraber ihtar ikaz yazılarını gönderebilirsiniz.

WAYSİM YAZILIM Site Yönetim Programı site yönetimleri için özel olarak hazırlanmış, kullanımı son derece kolay ve işlevi tam olan bir programdır.
WAYSİM YAZILIM'ın en büyük hedefi yönetimde profesyonelleşmek ve zamandan tasarruftur. Kat Maliki Kanunu ve Tüzüklerine uygun olarak hazırlanan bu program sayesinde dairelerin genel durum takibini yapabilir, gecikme cezası hesaplamaları ile istediğiniz ayların faiz sonuçlarını alabilirsiniz. Aidat gelirleri girişi, giderlerin girişi, gelirlerin girişi, banka-fon-avans işlemleri, personel işlemleri, işletme projesi, adres etiket basımı, hazirûn listesi, sayaç takibi işlemleri vb. işlemler, bir yere not alırmışçasına kolayca yapılır. Yazılım ise arka planda bir muhasebeci, bir personel müdürü, bir genel müdür gibi ciddiyetle çalışarak en zor defter, tablo ve belgeleri hazırlar, ek bir işlem yapmanıza gerek kalmaz.

Program ile apartman, site, rezidans veya toplu konut yönetimleri ile sakinleri arasında köprü görevi gören online yönetim yazılımıdır. Meskende oturanların ve Yöneticilerin internet bağlantısı olan her yerden bilgisayar, pda yada cep telefonu ile hesaplarını anlık olarak takip etme olanağı sunar.

Yöneticiler ve yönetim kurulu üyeleri, yönetimlerinin tüm kasa takibini tek noktadan paylaşarak ve mümkün olan en kolay ve şeffaf şekilde yönetmenin dışında, tüm sakinlere eşit mesafede durarak aynı zamanda yönetimler ile sakinler arasında yaşanan potansiyel sıkıntıların önüne geçmiş olurlar.

Site Yönetim Programı Genel Özellikler

Daireleri kayıt edebilir, ev sahibi, kiracı, oturan bilgilerini girebilir, nüfus ve iletişim bilgilerini kaydedebilir ve takibini yapabilirsiniz. Ödeme Tablolarını görebilir, Borç Ödenen Tahakkuk İşlemlerini yapabilirsiniz.

Daireleri aylık veya yıllık olarak borçlandırabilirsiniz. Borçlandırmayı senet, banka, kredi kartı şeklinde ödeme türünü belirterek yapabilirsiniz. Toplam borç listesini, cari hesap ekstresini alabilir ve toplu senet basımı yapabilirsiniz.

Dairelerin genel durum takibini yapabilir, istenilen ayların borçlarını ödemelerini ve gecikme faizi tutarlarını görebilir, tek bir tuşla dökümlerini alabilirsiniz

Aidatlarınızı sistem üzerinden yazabilir, Üyelere dağıtmak amacı ile tek tek veya toplu olarak çıktısını alabilirsiniz. Dilerseniz aidatlarınızı toplu olarak mail atabilir, aidat kalemlerinize fatura, dekont gibi evrak yükleyebilir üyelerin bunlara erişimini sağlayabilirsiniz.

Banka entegrasyonu sayesinde dilerseniz site sakinlerinin aidatlarını kredi kardı, banka kartı ile ödemesini sağlayabilir. Otomatik entegrasyonu sayesinde zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Raporlamaları istediğiniz özellik ve kriterlere göre sorgulayabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Site logosu ya da resmi yükleyebilirsiniz.

Programı çok kullanıcılı olarak birden fazla bilgisayarda kullanabilirsiniz.

Verilerinizi güvenilir ve kolay bir şekilde yedekleyebilirsiniz.

Gelişmiş güvenlik şifresi özelliği sayesinde bilgi gizliliğini sağlayabilirsiniz.