Hizmetlerimiz

Bayilik

Eğer girişimci ruhunuza ek olarak iyi bir lokasyona, finansal ve yönetimsel becerilere sahip iseniz, sizlere:
WAYSİM Technology’ nin geliştirmiş olduğu yazılım ve programları satma hakkı, Kurumsal promosyon girişimleri ve reklam kampanyaları sayesinde artırılacak karlılık ve Uzman pazarlama ekibimizin desteğinden ve danışmanlığından yararlanma fırsatı sunuyoruz.

Yazılım

Programlarımızı incelemek istiyorsanız Demo Talep formunu doldurarak ücretsiz kayıt yaptırınız veya en yakın WAYSİM Technology Çözüm Ortağı ile irtibata geçiniz. Kayıt yaparken kullanmış olduğunuz email adresinize en geç 12 saat içerisinde şifreniz gönderilecektir. Bu şifreniz ile yönetim panelinden giriş yaparak detaylı bir şekilde yazılımlarımızı inceleyebilirsiniz. Programlarımızın kullanım kolaylığını ve işlevlerliğini kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Programlarımıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Ücretsiz Eğitim

Yazılımlarımız o kadar kullanıcı dostuki standart bir bilgisayar kullanıcısı bile destek ve eğitim almadan çok kolay bir şekilde yazılımlarımızı hemen kullanmaya başlayabilecektir. Yinede isteyen tüm müşterilerimiz için firmamız tarafından ücretsiz teknik destek ve eğitim hizmetleri verilmektedir. Yan tarafta bulunan başvuru linkini tıklayarak belirtmiş olduğunuz alanda destek ve eğitim talebinde bulunabilirsiniz. Program takvimimizdeki eğitimlere katılan tüm müşterilerimize %10 özel indirim çeki verilecektir.