Kurumsal

2006 yılından beri internet üzerinden kullanılabilen web tabanlı yazılım projeleri geliştiren WAYSİM YAZILIM geliştirdiği son projeler olan WAYSİM Muhasebe ve WAYSİM Site Yönetim Programları ile alanında lider olmayı kendine ilke edinmiştir. İnternet üzerinden kullanılabilir olarak ürettiği bu yazılım paketleri ile dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir bilgisayar veya akıllı telefon ile yönetim ve kullanım kolaylığını sizlere sunmaktadır. Uzman kadrosu ile tüm projelerde hizmet kalitesini üst düzeyde tutan WAYSİM YAZILIM geliştirdiği programları Türkiye ve Dünya genelinde geniş kitlelere ulaştırma hedefindedir.

Biz WAYSİM YAZILIM'ın Avrupadaki yüzüyüz.

Kurulduğumuz günden sonra profesyonel iş anlayışımız, genç, dinamik kadromuz, insanlığa verdiğimiz değer, hedeflerimiz, inandığımız ilkelerden asla taviz vermeyen yapımız ve dünya çapında yaptığımız çalışmalarla her platformda yer almayı başardık.

Daha kurulduğumuz gün geleceğe yönelik vizyonlarımızı belirledik.

İnsanlık için en iyi hizmeti vereceğimizden eminiz ve kalitemizden faydalanacak, başarısını WAYSİM Muhasebe yazılımları ile arttıracak olan müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Tüm sektörlerde faaliyet göstermeyi planlayan şirketimiz, programlama, kalite kontrol ve Ar-Ge departmanlarının üstün performansı ile sürekli yeni alanlar için yeni yazılımlar üretiyor. Bu yazılımları tüm ülkelerin iş dünyasına ulaştırmayı amaçlayarak, bayi ağımızı yurt içinde ve yurt dışında sürekli genişletiyoruz. WAYSİM YAZILIM bünyesine katılan yeni Çözüm Ortaklarımız ve son kullanıcılarımız ile çığ gibi büyüyoruz.

Biz, Çözüm Ortaklarımızın, çalışanımızın, son kullanıcılarımızın kısaca WAYSİM YAZILIM ailesinin gücüne inanıyoruz.

Takım Ruhuyla Çalışmak

WAYSİM YAZILIM olarak takım çalışmasını benimsiyoruz. Farklı fikirlerin, en iyiye ulaşma yolunda bir katma değer olduğunu düşünüyoruz. Takım çalışmasını sadece firma içi çalışanlar açısından düşünmüyoruz. Gerektiğinde müşterilerimizle de takım çalışmalarına girmekteyiz.

Başarıya Odaklanıp Kendini Sürekli Geliştirme

Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ediyor ve daha iyisini yapmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Sürekli gelişme fikri esneklik anlayışımızın temelidir. Altyapımızı ve bilgilerimizi sürekli geliştirmekteyiz.

Müşteri, Çalışan Ve iş Ortağı Memnuniyeti

Memnun müşteri beraberinde birçok müşteriyi getirecektir. Memnun çalışan da müşterilere daha iyi hizmet sunacaktır. Bütün bunların bilincinde olduğumuz için çalışan ve müşteri memnuniyetini sağlamak konusunda elimizden geleni yapmayı hedefliyoruz.

Güvenilirlik

Şirket içinde ve dışında bütün ilişkilerimizde en önde gelen değerimiz, dürüstlüktür. Çünkü şunu çok iyi biliyoruz ki; sektörde emin adımlarla ilerleyebilmemiz için çalışanlarımızın ve müşterilerimizin güvenini fazlasıyla sağlamalıyız.

musteri.hizmetleri@waysim.com

Faydalı LinklerDuyurular

Siz Hala Yazılımlarımızın Demosunu İncelemedinizmi?

 Devamı

Yeni Web Tabanlı Muhasebe Programımız Hizmetinizde

 Devamı

Site Yönetim Programımızın Yeni Sürümü Yayınlanmıştır

 Devamı

Web Sitemiz Yenilenmiştir

 Devamı