WAYSİM YAZILIM

2006 yılından beri internet üzerinden kullanılabilen web tabanlı yazılım projeleri geliştiren WAYSİM YAZILIM geliştirdiği son projeler olan WAYSİM Muhasebe ve WAYSİM Site Yönetim Programları ile alanında lider olmayı kendine ilke edinmiştir. İnternet üzerinden kullanılabilir olarak ürettiği bu yazılım paketleri ile dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir bilgisayar veya akıllı telefon ile yönetim ve kullanım kolaylığını sizlere sunmaktadır. Uzman kadrosu ile tüm projelerde hizmet kalitesini üst düzeyde tutan WAYSİM YAZILIM geliştirdiği programları Türkiye ve Dünya genelinde geniş kitlelere ulaştırma hedefindedir.
Devamı

Görüşler

" Bence işlerini gerçekten çok iyi biliyorlar ve seviyorlar. Aldığım hizmetlerden çok memnunum. Bu güne kadar güvenimizi kazanmayı başaran tek bilişim firması. Teşekkürler .. "
Hamza UZUN Genel Müdür

Kurumsal Değerlerimiz

Takım Ruhuyla Çalışmak WAYSİM YAZILIM olarak takım çalışmasını benimsiyoruz. Farklı fikirlerin, en iyiye ulaşma yolunda bir katma değer olduğunu düşünüyoruz. Takım çalışmasını sadece firma içi çalışanlar açısından düşünmüyoruz. Gerektiğinde müşterilerimizle de takım çalışmalarına girmekteyiz.
Müşteri, Çalışan Ve iş Ortağı Memnuniyeti Memnun müşteri beraberinde birçok müşteriyi getirecektir. Memnun çalışan da müşterilere daha iyi hizmet sunacaktır. Bütün bunların bilincinde olduğumuz için çalışan ve müşteri memnuniyetini sağlamak konusunda elimizden geleni yapmayı hedefliyoruz.
Başarıya Odaklanıp Kendini Sürekli Geliştirme Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ediyor ve daha iyisini yapmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Sürekli gelişme fikri esneklik anlayışımızın temelidir. Altyapımızı ve bilgilerimizi sürekli geliştirmekteyiz.
Güvenilirlik Şirket içinde ve dışında bütün ilişkilerimizde en önde gelen değerimiz, dürüstlüktür. Çünkü şunu çok iyi biliyoruz ki; sektörde emin adımlarla ilerleyebilmemiz için çalışanlarımızın ve müşterilerimizin güvenini fazlasıyla sağlamalıyız.

Çalışma Ekibimiz