Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Ücretsiz Eğitim

Eğitim programlarımızdan bayilerimiz ve müşterilerimiz ücretsiz olarak faydalanabilirler. Program sonunda katılımcı firmalara tarafımızdan katılım belgesi verilecektir.
Ayrıca katılmcılarımıza ekstra %10 indirim çeki verilecektir..

Devamı
E-Seminer

E-Seminer projesi kapsamındaki sorularınıza yanıt aramak, e-seminer derslerine nasıl katılacağınız öğrenmek, kullanım koşullarını ve sınıf kurallarını öğrenmek için aşağıdaki linki tıklayınız.

Devamı
Bilgi Edinme

Yazılımlarımız ile ilgili bilgi almak istiyorsanız. Aşağıdaki linki tıklayarak açılan sayfadaki formu doldurunuz. Sorununuz yetkili departmanımız tarafından değerlendirilecek ve tarafınıza en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

Devamı
Gizlilik & Güvenlik Politikası

WAYSİM Technology, açık ve ayrı bir onaya gerek olmaksızın, yalnızca sözleşme ilişkisinin tesisi ve sözleşme muameleleri ile faturalandırma işlemlerinin gerektirdiği kadar kişisel veriyi toplamakta, işlemekte ve kullanmaktadır. Peki bu sizin açınızdan ne anlama geliyor?

Devamı
Bizimle çalışmak ister misiniz?

WAYSİM’de çalışmak; sorumluluk almak, zorlukların üstesinden gelmeyi başarabilmek ve devamlı büyüyen kozmopolit ve global bir ekibin parçası olmak demektir. İstanbul Merkez şubemizde çalışmak üzere yeni, dinamik ekip arkadaşları arıyoruz. Sizde WAYSİM ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız aşağıdaki başvuru linkinden bize ulaşabilirsiniz.

Başvur

Bize Ulaşın

Contact form submitted!
We will be in touch soon.

 

Duyurular

Siz Hala Yazılımlarımızın Demosunu İncelemedinizmi?

 Devamı

Yeni Web Tabanlı Muhasebe Programımız Hizmetinizde

 Devamı

Site Yönetim Programımızın Yeni Sürümü Yayınlanmıştır

 Devamı

Web Sitemiz Yenilenmiştir

 Devamı

Tümünü Göster

Faydalı Linkler